ŞİRKET PROFİLİMİZ

ŞİRKET PROFİLİMİZ

AKER Kimya, inşaat ve izolasyon sektöründe müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürünleri geliştirmek ve üretmek amacıyla kurulmuştur.

1991 yılından bu yana gelen tecrübemizle inşaat sektöründeki sıkıntıları gözeterek, bu sıkıntılara çözümler üretmemiz gerektiğini üzerimize bir borç bildik.

İnsanlığın ilk var oluşundan beri farklı yapılar, çeşitli malzemeler üretildi ve uygulandı. Sektörümüz köklü geçmişe sahiptir. Geçmişimizdeki tecrübeyi günümüzdeki teknoloji ile birleştirerek geleceği yakalamayı hedefleyen; yeni teknolojilerin takipçisi olma, dünya standartlarında dayanıklı ve uzun ömürlü markalı ürünler sunma ilkelerimiz doğrultusunda yapı ve inşaat sektöründe sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz.

Tarihi bilgiyi ve tecrübeyi markalarımızda özdeştirdik. akerkim, İzotüm, Borlüks, dekorak, izo, İstanbuloluk, markaları ile tüketici beklentilerini, müşteri odaklı yaklaşımı ve kalite fiyat dengesini enerji tasarrufunu ilke edinerek ısı-ses-yangın-su izolasyonu ve dekoratif sıva, boya, üretimiyle doğru ürünleri pazarla buluşturmayı amaç edindik.

Aker Kimya, Türkiye’nin farklı noktalarındaki çözüm ortaklarımız, bayilerimiz ve tedarikçilerimiz ile büyük bir aileyi ifade etmektedir.

Aker Kimya, hızla büyüyen pazarda müşterilerimizin ihtiyacı olan ürün çeşitliliğini sağlamak amacıyla, yapı ve izolasyon malzemelerini, inşaat alanında müşterilerine farklı imkan ve alternatif çözümler sunan bir firma olarak yoluna devam etmektedir.